Preču kategorījas
Pirkumu grozs

Bieži uzdotie jautājumi un atbildes uz tiem

Bankas pārskaitījums uz rēķinā norādītajiem rekvizītiem

Apmaksas rekvizīti un maksājamās naudas summas apmērs tiks nosūtīts uz jūsu pirkumā norādīto ēpasta adresi;

Banka: AS Swedbank, BIC: HABALV22
Saņēmāja nosaukums: SIA VCMCI
Reģistrācijas numurs: LV43603057365
Konta numurs (EUR konts): LV85HABA0551035923795

Veicot maksājumu, lūdzu, sadaļā "Informācija saņēmējam" norādiet rēķinā ierakstīto Pasūtījuma Nr:. (Piemērs: 39423605)

Ja preču pasūtījums tiek izņemts veikalā “PLORA” ar skaidru naudu un norēķinu kartēm.

Piegādes, pasta izdevumu skaidrojums:

  1. Piegāde ar VAS Latvijas pasts uz norādīto piegādes adresi 0.99EUR. Ja kopējā pirkuma summa ir 18.95EUR (AR PVN) un vairāk – bezmaksas; adrese internetā: (http://pasts.lv)
  2. Piegāde ar Omniva SIA uz norādīto pakomāta adresi 0.99EUR. Ja kopējā pirkuma summa ir 18.95EUR (AR PVN) un vairāk – bezmaksas; adrese internetā: (http://omniva.lv)
  3. Bezmaksas izņemšana veikalā "Plora" neatkarīgi no kopējās pirkuma summas;

Visas piegādes Latvijas teritorijas robežās.

Preces piegādes termiņš:

Pasūtījums tiks apstrādāts un nosūtīts tiklīdz nauda būs pārskaitīta uzņēmuma maksājuma kontā. Ja naudas līdzekļi tiek saņemti ārpus norādītā darba laika tad nākamajā darba dienā. Sūtījums ļoti bieži tiek sagatavots un nosūtīts arī pirms vai pēc norādītā Chemosta.com darbalaika.

SŪTĪJUMA PIEGĀDE

! Piegāde pakomātā notiek 1-2 dienu laikā pēc sūtījuma nodošanas Omniva. Pakomāti tiek apkalpoti no pirmdienas līdz sestdienai.
Atceries! Ja vēlies, lai sūtījuma piegāde būtu ātrāka, ievieto sūtījumu pirms pakomāta apkalpošanas laika. Ar pakomātu apkalpošanas laikiem vari iepazīties (adrese internetā šeit )

Omniva sūtījuma meklēšana pēc reģistrācijas numura (adrese internetā šeit)

Sadarbības partneri kuriem tiek uzticēts piegādāt jūsu pirkumu un norāde uz viņu mājaslapu ir atrodama (adrese internetā šeit ). 

Ja sūtījums tiek izņemts veikalā "PLORA" tad jau nākošajā darbadienā jautājiet pēc jūsu pirkuma pārdevējai.

1.Ja par pirkumu nav samaksāts iepriekš ar interneta bankas pārskaitījumu un vēlaties saņemt pasūtījumu veikalā "PLORA":  Jā, par pirkumu internetā var maksāt uzņēmuma veikalā "PLORA". Pasūtot preci internetā, veikalā prece ir nākošājā dienā un tiek rezervēta divas dienas. Jums nav nepieciešams printēt rēķina eksemplāru, pietiks ja zināsiet pateikt rēķinā ierakstīto telefona numuru. Sūtījuma saņemšanai nav jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.  Par preču saņemšanu pārdevēja jums neprasīs parakstīties uz viena veikālā sagatavota rēķina eksemplāra un tiks noformēts kā veikala pirkums.

2. Ja par pirkumu būs samaksāts iepriekš ar interneta bankas pārskaitījumu un vēlaties saņemt pasūtījumu veikalā "PLORA": Sūtījuma saņemšanai ir jānosauc rēķinā ierakstīto telefona numuru.  Par preču saņemšanu pārdevēja jums prasīs parakstīties uz viena veikālā sagatavota rēķina eksemplāra. Pasūtot preci internetā, veikalā prece ir nākošājā dienā. Jums nav nepieciešams printēt rēķina eksemplāru.

Ja pēc pirkuma noformēšanas uz norādīto ēpasta adresi neatnāk vēstule ar rēķinu, pārbaudi citas mapes! 

Ja lieto Inbox tad "Sociālie", "Abonētie" vai "Surogātpasts".

Ja lieto Gmail tad "Sociālie tīkli", "Reklāmas", "Mēstules", un tml. 

Vēstules tiek nosūtītas vienmēr, bet reizēm jūsu izvēlētais ēpasta pakalpojuma sniedzējs novērtē Chemosta.com sūtītos rēķinus kā reklāma. Vēlamies atgādināt, ka rēķina vēstules saturs ir drošs jūsu datoram.