Preču kategorījas
Pirkumu grozs

Iegādes noteikumi

Preču galvenās īpašības:

    1. Mums ir svarīgi, lai katrs pircējs ir apmierināts ar pirkumu un lai iegādātie apavi sagādātu prieku, ilgi kalpotu un saglabātu savu pirmreizējo izskatu. Lai izvēlētos pareizo izmēru, uzvelciet abus apavus un pasperiet tajos dažus soļus. Rūpīgi pārbaudiet vai tie atbilst jūsu kājas īpatnībām, nespiež, neberž, ir viegli uzvelkami, atbilst pēdas platumam, pacēlumam, to, ka apavu izmērs jums ir piemērots, bet zābakiem ar stulmiem arī augšstilba apkārtmēru. Nepareiza apavu izvēle pēc izmēra var veicināt papēžu un pēdas noberzumu rašanos, apavu ārējā izskata un kvalitātes pasliktināšanos, saplīst vīles, veidojas plaisas apavu virspusē, var saplīst rāvējs, ja tas ir pārāk blīvi noslogots.
    2. Palielināts ķermeņa svars var negatīvi ietekmēt apavu valkāšanu. Ja pēdai ir izteiktas īpatnības vai tā ir deformēta, nepieciešami speciāli apavi vai ortopēdiskie palīglīdzekļi. Ja apavu iekšējā odere tiek krāsota ar dabiskām krāsvielām, tā var krāsot kājas un zeķes. Tas nav uzskatāms par defektu.
    3. Lai apavu aizmugures šuve neplīstu un kape nedeformētos, apavu uzvilkšanai lietojiet lāpstiņu. Nekad neuzaujiet un nenoaujiet apavus, neatraisot auklas, neatsprādzējot siksniņu, neatvelkot līdz galam rāvējslēdzēju un tml. Novelkot apavus nekad nevelciet tos nost ar otras kājas palīdzību uzkāpjot uz kapes. Rūpīgi aplūkojiet apavus. Ja ir iebildumi, izsakiet tos uzreiz.
    4. Jaunus apavus apstrādājiet pret mitrumu ar speciāliem līdzekļiem. Mitrā laikā apstrādājiet apavus pirms katras iziešanas. Nepakļaujiet apavus ilgstošai mitruma ( t.sk. sviedru) iedarbībai, ne retāk kā reizi diennaktī ļaujiet tiem pilnībā izžūt. Apavi jāžāvē istabas temperatūrā, izmantojot apavu spriegotājus (papīra). Nežāvējiet apavus pie krāsns vai radiatoriem, tad izstrādes materiāls var kļūt ciet un trausls. Izņemamo iekš zoli žāvējiet atsevišķi. Ieteicams nevalkājiet mitrus apavus, jo mitri apavi ātri deformējās. Nemazgājiet apavus veļasmašīnā. Apavus ar līmes klipšiem nepakļaut mitrumam, jo tas veicina, ka tie vairs nepildīs savu funkciju. Apaviem nereti ir raksturīgs, ka mitruma, lietus vai sniega ietekmē uz virsas var veidoties traipi, mainīties krāsa.
    5. Regulāri notīriet apavus no netīrumiem un putekļiem, lai tie nesakrātos šuvēs, salaidumos un citās grūti pieejamās vietās. Katru dienu sekojiet apavu stāvoklim. Savlaicīgi remontējiet apavus- nonēsātas pazoles, papēžu pasitņus, atjaunojiet nobrāztu krāsu, mainiet zolītes, apavu auklas. Konstatējot kādu defektu, neturpiniet apavu valkāšanu. Uzticiet apavu remontu tikai speciālistiem labās apavu darbnīcās.
    6. Nēsājiet apavus atbilstoši sezonai. Piemēram: vasaras apavu zole, ādas aizvietotājs, lakāda un naplaks var neizturēt salu un saplaisāt. Lietus un mitrā laikā valkājiet tikai mitruma izturīgus apavus. Sporta aktivitātēm lietojiet tikai apavus, kas ir speciāli sporta apavi. Parastās botes nav domātas pakļaut intensīvai lietošanai tai skaitā valkāšanai mitrumā. Var atlīmēties zole vai citas līmētas vietas.
     1. Staigājot apavos ar augstu papēdi esiet uzmanīgi tur, kur ir šauras un dziļas spraugas, piemēram: kājslauķis, bruģis, dēļu segums, plātņu segums, nestaigājiet pa apvidu ar pacēlumu un kritumiem. Nebrauciet automašīnā pie stūres ar šādiem apaviem (tas var radīt papēžu nolaušanu).
     2. Garantija neattiecas uz: 1. Apavu ārējā dekorējuma elementiem, iekšējo zoli, auklām, zoles nodilumu, kā arī maznozīmīgiem defektiem, kas neiespaido tālāku apavu ekspluatēšanu. 2. Ja apavi tiek valkāti neatbilstoši paredzētajiem mērķiem vai laika apstākļiem, vai arī tie ir mehāniski bojāti. 3. Nocenotiem apaviem, kuru cena pazemināta kaut kādu defekta dēļ. Garantija attiecas tikai uz ražošanas brāķi. Ja pēc apavu iegādes ir konstatēts defekts, kurš nav radies jūsu vainas dēļ, neturpiniet apavus valkāt, bet piesakiet pretenziju veikalā.
     3. Pretenzijas izskata pēc patērētāja paša rakstiska iesnieguma iesniegšanas kam pievienots pirkuma čeka. Iesniegums ir jānogādā uz UZŅĒMUMA korespondences adresi. Aicinām iesnieguma veidlapu izveidot mājās. Atceramies, ka pārdevējs ir cilvēks un viņam arī ir tiesības uz cieņu, tāpēc ir jāievēro sabiedrībā pieņemti ētikas principi piegādājot sūtījumu (tai skaitā runāšana ar paceltu balss līmeni, draudēšana, apvainošana tml.). Atnestajiem apaviem jābūt sausiem un tīriem bez mehāniski radītiem bojājumiem, nenolietotiem/nenonēsātiem, bez def_ktiem, kuri radušies neievērojot dotos apavu lietošanas un kopšanas noteikumus. Atbilde/s tiks sniegtas likumā noteiktajā termiņā uz jūsu iesniegumā norādīto pasta vai ēpasta adresi.
     4. Atgādinām, ka saskaņā ar likumu “Par patērētāja tiesību aizsardzību” 14. pantu, ja pircējs pārkāpis preces lietošanas noteikumus, pārdevējs tiek atbrīvots no pienākuma apmierināt viņa pretenzijas par apavu kvalitāti.
     5. Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Krāsu tonis var nedaudz atšķirties no tā, ko redzat datora ekrānā, jo tas atkarīgs no Jūsu datora ekrāna spilgtuma un kontrasta.
     6. Apavu izmērs (CM) var +-milimetros atšķirties no tā, ko redzat apavu izmēru tabulās. Pie katra produkta ir poga ar zīmējumu "", kas paredzēta, lai uzdotu jautājumu par konkrēto preci veikalam.
     7. Uzņēmums norāda, ka precēm kurām ir atlaide 30% un lielāka var būt izņemtas no vitrīnas vai bījuši par pielaikošanas paraugu veikala apmeklētājiem. Šādi apavi var būt ar maznozīmīgi netīru iekšējo vai ārējo zoli. Tāpat apgaismojuma vai saules iedarbībā apavu krāsa vai iepakojuma kastīte mēdz nedaudz mainīt krāsu, salīdzinot pret oriģinālu. Veikals atgādina, ka arī preces ar atlaidi 30% un vairāk nav lietota prece un nozīmīgi bojātas preces netiek tirgotas.
     8. Bieži prece pēc izņemšanas no iepakojuma izdalas specifisku aromātu, kas rodas no līmes, krāsas, gumijas tml. Pārdevējs iesaka pirms lietošanas noturēt svaigā gaisā nopirktos apavus, lai aromātu sajaukums tiktu izvēdināts pirms paredzētās lietošanas.

     patērētājs — fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību;

     UZŅĒMUMS  — Informācīja par uzņēmumu atrodama (adrese internetā šeit un šeit)